Acai Berry

15. duben 2013 | 16.05 |

Obliba Acai Berry v posledním roce neuvěřitelně roste. Tato exkluzivní rostlina z Brazílie totiž poráží ve svých jedinečných vlastnostech jeden přírodní produkt za druhým. Samozřejmě si toho všimli i výrobci potravinových doplňků a my tak máme skvělou možnost tyto bobule Acai použít ve svůj prospěch.

Nadváha? Není problém!
Acai Berry jsou bobule plné antioxidantů. A právě tato jedinečná kombinace přírodních látek odbourává efektivně tuk na našem těle. Volné radikály, které jsou v našem těle, se vážou na antioxidanty obsažené v Acai Berry a my tak máme možnost se nejen zbavit tuku, ale zlepšit si funkce imunity a chránit se před mnoha nemocemi, včetně rakoviny.
Zpět k hubnutí. Léky na hubnutí jsou často účinné, ale jen doplňky stravy obsahující Acai fungují na přírodní bázi. Není se tak třeba rozhodně obávat vedlejších účinků a efekt hubnutí není ničím omezen. Samozřejmě se zaměříme i na konkrétní produkty.

Jaké produkty obsahují Acai?
Acai Berry je všestranný pomocník co se týče lidského zdraví. Budeme-li se však stále držet hubnutí, určitě bychom neměli zapomínat na produkty, jako jsou Acai Berry Thin, Acai Berry Slim nebo Acai Berry Linie. To je jen malý výčet, kde najdeme tyto unikátní bobulky.
Možná Vám nejde tak o hubnutí, jako spíše o zlepšení obranyschopnosti těla, prevence škodlivých chorob nebo jste slyšeli o rostlině Acai v souvislosti s prevencí rakoviny. Je to tak. Acai se nepoužívá jen jako doplněk stravy pro hubnutí, ale v souvislosti antioxidanty a hubnutí tuků působí Acai i jako léčebný prostředek v mnoha různých produktech. Mohou to být například koktejly.

Nápoj Acai
Výše jsme si již zmínili o nápoji s rostlinou Acai. Prodávají se speciální směsi na výrobu koktejlů obsahující konkrétně bobule Acai Berry. Tato směs se rozmíchá s vodou nebo mlékem a slouží jako skvělý prostředek k hubnutí, prevence proti infekčním nemocem, odstraňuje z těla volné radikály, redukuje škodlivý cholesterol a navyšuje hladinu zdraví prospěšného cholesterolu, dále funguje jako prevence rakoviny a kardiovaskulárních chorob, ale i napomáhá s doplněním energie a výrazně zlepšuje náladu.
Bobule Acai jsou používány i na výrobu speciálních tyčinek, kapslí nebo již zmíněného prášku. Dále se prodávají i ve formě již hotových nápojů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře